Svietiace zvukové auto Myland

Toto originálne svietiace a zvukové auto Myland z dielne značky Kid O poteší nejedného malého nezbedníka. Jeho súčasťou je aj dievčenská a chlapčenská postavička.Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného ... materiálu.  Hra s týmto autíčkom podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, intuitívnu manipuláciu, zvedavosť a predstavivosť, ale aj audiovizuálne vnímanie.Rozmery autíčka: 20 x 12 x 8 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

47.90€

Dostupné ihneď

47.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Toto originálne svietiace a zvukové auto Myland z dielne značky Kid O poteší nejedného malého nezbedníka. Jeho súčasťou je aj dievčenská a chlapčenská postavička.

Hry a hračky americkej značky Kid O spĺňaju všetky bezpečnostné a zdravotné smernice. Vyznačujú sa minimalistickým a unikátnym dizajnom;  ich obaly sú vyrábané zo 100 % recyklovaného materiálu. 

Hra s týmto autíčkom podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, intuitívnu manipuláciu, zvedavosť a predstavivosť, ale aj audiovizuálne vnímanie.

Rozmery autíčka: 20 x 12 x 8 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1171844
Značka Kid O
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 843583004177
Kód produktu 316.0462
Kid O
Americká značka Kid O u detí podporuje kreativitu a predstavivosť, schopnosť pozorovania a objavovania či intuitívne vnímanie. Vyznačuje sa minimalistickým, nadčasovým a originálnym dizajnom, lákavým už na prvý pohľad. Kid O verí, že pre deti je najväčšou zábavou objavovanie nových vecí a podľa toho aj navrhuje svoje produkty. Všetky hračky Kid O sú vyrábané s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a nezávadnosť, takže sú vhodné už pre tých najmenších.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško