Svietiaca guličková dráha Vesmírne mesto

Okúste hviezdnu moc vesmírnej guľôčkovej dráhy Quadrilla! Vypravte guľôčku na divokú jazdu skrz kozmické urýchľovače a svietiace loopingy. Ktorý vesmírny cestovateľ bude najrýchlejší? Nakreslite si konštrukčný plán Vašej vysnívanej guľôčkovej dráhy a pustite sa do stavby. Hlavné materiály: kaučuk, preglejka, iné dreviny, TPE, PA, ABS, PET 

118.29€

Bežná cena 129.99€

Dostupné ihneď

129.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Okúste hviezdnu moc vesmírnej guľôčkovej dráhy Quadrilla! Vypravte guľôčku na divokú jazdu skrz kozmické urýchľovače a svietiace loopingy. Ktorý vesmírny cestovateľ bude najrýchlejší? Nakreslite si konštrukčný plán Vašej vysnívanej guľôčkovej dráhy a pustite sa do stavby.

Hlavné materiály: kaučuk, preglejka, iné dreviny, TPE, PA, ABS, PET 

SKU 1160828
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478014237
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško