Svetlo do stanu Terra Kids

Praktické svetlo do stanu v tvare vajíčka je produktom značky Haba a jej rady Terra Kids. Ocenia ho všetky zvedavé a neposedné deti, a to nielen pri stanovačke, ale aj pri iných objavných výpravách v prírode.V prípade potreby sa dá jednoducho a rýchlo zavesiť kdekoľvek potrebujete, napr. aj na konár ... stromu - jeho súčasťou je odolná šnúrka a skoba, takže si ho môžete nosiť všade so sebou.Svetlo sa dá nastaviť na stály alebo blikajúci (signálny) režim svietenia - presne podľa vašich potrieb. Je odolné proti poveternostným vplyvom a vode.Materiálové zloženie: plast, karabínka z hliníkaRozmery svetla: priemer = 6,5 cm / výška = 8,5 cmBatéria nie je súčasťou balenia (3 x 1,5 V AAA)

čítať viac čítať menej

7.59€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktické svetlo do stanu v tvare vajíčka je produktom značky Haba a jej rady Terra Kids. Ocenia ho všetky zvedavé a neposedné deti, a to nielen pri stanovačke, ale aj pri iných objavných výpravách v prírode.

V prípade potreby sa dá jednoducho a rýchlo zavesiť kdekoľvek potrebujete, napr. aj na konár stromu - jeho súčasťou je odolná šnúrka a skoba, takže si ho môžete nosiť všade so sebou.

Svetlo sa dá nastaviť na stály alebo blikajúci (signálny) režim svietenia - presne podľa vašich potrieb. Je odolné proti poveternostným vplyvom a vode.

Materiálové zloženie: plast, karabínka z hliníka

Rozmery svetla: priemer = 6,5 cm / výška = 8,5 cm

Batéria nie je súčasťou balenia (3 x 1,5 V AAA)

SKU 1172577
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168232836
Kód produktu 36.303519
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou