Svet mravcov

Staňte sa skutočným entomológom s unikátnym viváriom pre mravcov, v ktorom môžete detailne pozorovať životný cyklus týchto obdivuhodných malých tvorov! Pozorovacia sada na mravce pre deti obsahuje priehľadné vivárium aj vyživovací gél, ktorý mravcom poskytne všetky potrebné živiny. Nasťahujte doň mravce a pozorujte, ako sa v novom prostredí zabývajú. Všetky ... potrebné informácie o chove a pozorovaní nájdete v priloženom booklete. Bádateľský set Svet mravcov je skvelá edukačná hra pre deti od 6 rokov.  Rozmery: 22 x 6 x 22

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Staňte sa skutočným entomológom s unikátnym viváriom pre mravcov, v ktorom môžete detailne pozorovať životný cyklus týchto obdivuhodných malých tvorov!

Pozorovacia sada na mravce pre deti obsahuje priehľadné vivárium aj vyživovací gél, ktorý mravcom poskytne všetky potrebné živiny. Nasťahujte doň mravce a pozorujte, ako sa v novom prostredí zabývajú. Všetky potrebné informácie o chove a pozorovaní nájdete v priloženom booklete.

Bádateľský set Svet mravcov je skvelá edukačná hra pre deti od 6 rokov. 

Rozmery: 22 x 6 x 22

SKU 1170892
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802101628
Kód produktu 253 FS4206
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Mravce nie sú súčasťou balenia. Gél nie je toxický.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou