Svet mravcov

Staňte sa skutočnými entomológmi s unikátnym viváriom pre mravcov, v ktorom môžete detailne pozorovať životný cyklus týchto obdivuhodných stvorení.Pozorovacia sada obsahuje priehľadné vivárium so zväčšovacím sklom a vyživovací gél, ktorý mravcom poskytne všetky potrebné živiny. Určená je pre všetky zvedavé deti so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Povedie ... ich k samostatnosti, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho, priestorového či vizuálneho vnímania. Všetky dôležité informácie o chove a pozorovaní nájdete v priloženom ilustrovanom návode. Rozmery balenia: 22 x 6 x 22 cm

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Momentálne nedostupné

23.50€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Staňte sa skutočnými entomológmi s unikátnym viváriom pre mravcov, v ktorom môžete detailne pozorovať životný cyklus týchto obdivuhodných stvorení.

Pozorovacia sada obsahuje priehľadné vivárium so zväčšovacím sklom a vyživovací gél, ktorý mravcom poskytne všetky potrebné živiny. Určená je pre všetky zvedavé deti so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Povedie ich k samostatnosti, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti, trpezlivosti či schopnosti imaginárneho, priestorového či vizuálneho vnímania. Všetky dôležité informácie o chove a pozorovaní nájdete v priloženom ilustrovanom návode. 

Rozmery balenia: 22 x 6 x 22 cm

SKU 1170892
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802101628
Kód produktu 253 FS4206
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Mravce nie sú súčasťou balenia. Gél nie je toxický.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško