Super Sliz voňavý čučoriedka 0.5 kg

Hotový sliz v kelímku s vôňou čučoriedky deti milujú!Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.Chcete ponoriť ruky do studeného, slizkého a ... ťahavého slizu, ktorý poteší viaceré zmysly? Sladká vôňa čučoriedok a intenzívna farba totiž určite spestria zábavu. A vedeli ste, že zo slizu sa dajú vyrábať aj bubliny?!  Tak hor sa do hry so zábavnou ťahavou hmotou.Sliz bol vyrobený v Poľsku, je zdravotne nezávadný a má bezbečnostný certifikát.

čítať viac čítať menej

5.99€

Momentálne nedostupné

5.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hotový sliz v kelímku s vôňou čučoriedky deti milujú!
Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.

Chcete ponoriť ruky do studeného, slizkého a ťahavého slizu, ktorý poteší viaceré zmysly? Sladká vôňa čučoriedok a intenzívna farba totiž určite spestria zábavu. A vedeli ste, že zo slizu sa dajú vyrábať aj bubliny?!  Tak hor sa do hry so zábavnou ťahavou hmotou.

Sliz bol vyrobený v Poľsku, je zdravotne nezávadný a má bezbečnostný certifikát.

Značka Tuban
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5907731336949
Kód produktu 280.TU3694
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tuban
Tuban je svetovým špecialistom na mydlové bubliny a slizy. Vyrába sa v EÚ v súlade s normou PN EN71, čo je bezpečnostná norma pre detské hračky.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou