SKU
1173678
Dostupnosť: SKLADOM

Super Sliz trblietavý zelený neón 0.2 kg

Kúpiť v e-shope
Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni
Vyberte predajňu

Hotový sliz v kelímku v nádhernej neónovo-zelenej farbe s trblietkami deti milujú!
Je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.

Chcete ponoriť ruky do studeného, slizkého a ťahavého slizu, ktorý poteší viaceré zmysly? Intenzívna neónová farba a trblietavý vzhľad totiž určite spestria zábavu. A vedeli ste, že zo slizu sa dajú vyrábať aj bubliny?! Tak hor sa do hry so zábavnou ťahavou hmotou.

Sliz bol vyrobený v Poľsku, je zdravotne nezávadný a má bezbečnostný certifikát.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

2100+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér DHL (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.