Štvorkolka naťahovacia

Štýlové štvorkolky so spätným naťahovaním potešia každého milovníka autíčok.Deti si pri hre s takýmto typom hračky rozvíjajú úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, priestorové vnímanie a zažijú veľa zábavy.Materiálové zloženie: kov, plastHmotnosť: 0,123 kgVeľkosť: 13 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 typov štvorkoliek (oranžová, žltá, ... červená a modrá), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlové štvorkolky so spätným naťahovaním potešia každého milovníka autíčok.

Deti si pri hre s takýmto typom hračky rozvíjajú úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, priestorové vnímanie a zažijú veľa zábavy.

Materiálové zloženie: kov, plast

Hmotnosť: 0,123 kg

Veľkosť: 13 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden zo 4 typov štvorkoliek (oranžová, žltá, červená a modrá), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1174888
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121514
Kód produktu 48.12151
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško