Štvorkolka naťahovacia

Pripraviť sa, pozor, štart! Farebné štvorkolky so spätným naťahovaním sa už chystajú na závod. Ktorý malý pretekár zvíťazí?Materiál: kovVeľkosť: 13 cmHračka obsahuje menšie časti, nie je preto vhodná pre deti do troch rokov.Náhodný výber motívu. Ak preferujete jeden z ponúkaných motívov, prosím, napíšte nám do poznámky k objednávke. V prípade ... skladovej dostupnosti sa vám budeme snažiť vyhovieť, dodanie konkrétneho modelu však nezaručujeme.

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

6.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pripraviť sa, pozor, štart! Farebné štvorkolky so spätným naťahovaním sa už chystajú na závod. Ktorý malý pretekár zvíťazí?

Materiál: kov
Veľkosť: 13 cm

Hračka obsahuje menšie časti, nie je preto vhodná pre deti do troch rokov.

Náhodný výber motívu. Ak preferujete jeden z ponúkaných motívov, prosím, napíšte nám do poznámky k objednávke. V prípade skladovej dostupnosti sa vám budeme snažiť vyhovieť, dodanie konkrétneho modelu však nezaručujeme.

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121514
Kód produktu 48.12151
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou