Štrikovanie - kreatívna sada

Baví vás handmade tvorba? Tak v tom prípade je táto kreatívna sada určená práve vám deti.  Ak sa chcete naučiť upliesť šál, vrecko či prstové rukavice, ste tu správne.  Odporúčaný vek: 8 rokov a viac Súčasťou balenia je aj farebný fotopostup s podrobným návodom. Rozmery balenia: 40 x 7 x ... 28 cm

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Baví vás handmade tvorba? Tak v tom prípade je táto kreatívna sada určená práve vám deti. 

Ak sa chcete naučiť upliesť šál, vrecko či prstové rukavice, ste tu správne. 

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

Súčasťou balenia je aj farebný fotopostup s podrobným návodom.

Rozmery balenia: 40 x 7 x 28 cm

SKU 1171936
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101550
Kód produktu 253 BE002
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou