SKU
1160794
Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Strawbees Maker Kit 3D stavebnica 1160794

14,90 €
Dostupnosť na webe
Vypredané
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Konštrukčná stavebnica pre deti zo slamiek je revolučná dizajnová novinka. Výborne podporí fantáziu, 3D posilní predstavivosť a precvičí motoriku rúk. Inventor kit je ideálny na vyrábanie a testovanie pokročilejších výtvorov. Čo viete zo slamiek vytvoriť? Most, žeriav, alebo obľúbené zvieratko sú dobrou inšpiráciou pre deti. Objavte svet konštruktérov a dizajnérov vlastných detských výmyslov!

Prečo je 3D stavebnica pre deti EKOLOGICKÁ?
Sada je založená na princípe použitia konektorov z recyklovaných materiálov - výrezov, ktoré sú vedľajším produktom pri výrobe švédskych svietidiel. Rozhodnutím pre túto detskú stavebnicu dávate najavo svoj ekologický prístup.

Sada obsahuje:
- 80 recyklovaných konektorov vo dvoch náhodných farbách
- 50 farebných pevných slamiek
- návod na stavanie

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.