Stojan na perá Trabant na vymaľovanie

Originálny stojan na perá s dizajnom nesmrteľného Trabanta a bielym papierovým povrchom, ktorý si môžete vyfarbiť podľa vlastného vkusu a fantázie. Atraktívny doplnok (nie len) do detskej izby je výborný darček pre deti, ktoré majú tvorivého ducha a výtvarné nadanie. Tento stojan na písacie potreby typu "urob si sám" je tiež ... maximálne ekologický - jeho pevná konštrukcia je zo zvyškového dreva, papierový poťah zase z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Biely povrch stojanu môžete vyzdobiť a vyfarbiť celkom podľa seba - farbičkami, vodovými či olejovými farbami, fixkami, dokonca aj kriedou.Rozmery: 10 x 22,6 x 10 cm

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny stojan na perá s dizajnom nesmrteľného Trabanta a bielym papierovým povrchom, ktorý si môžete vyfarbiť podľa vlastného vkusu a fantázie. Atraktívny doplnok (nie len) do detskej izby je výborný darček pre deti, ktoré majú tvorivého ducha a výtvarné nadanie.

Tento stojan na písacie potreby typu "urob si sám" je tiež maximálne ekologický - jeho pevná konštrukcia je zo zvyškového dreva, papierový poťah zase z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Biely povrch stojanu môžete vyzdobiť a vyfarbiť celkom podľa seba - farbičkami, vodovými či olejovými farbami, fixkami, dokonca aj kriedou.

Rozmery: 10 x 22,6 x 10 cm

SKU 1162396
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4019435120241
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško