Stojan na perá na vymaľovanie malý

Originálny stojan na perá s bielym papierovým povrchom, ktorý si môžete vyfarbiť podľa vlastného vkusu a fantázie. Atraktívny doplnok (nie len) do detskej izby je výborný darček pre deti, ktoré majú tvorivého ducha a výtvarné nadanie. Tento stojan na písacie potreby typu "urob si sám" je tiež maximálne ekologický - jeho ... pevná konštrukcia je zo zvyškového dreva, papierový poťah zase z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Biely povrch stojanu môžete vyzdobiť a vyfarbiť celkom podľa seba - farbičkami, vodovými či olejovými farbami, fixkami, dokonca aj kriedou.

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny stojan na perá s bielym papierovým povrchom, ktorý si môžete vyfarbiť podľa vlastného vkusu a fantázie. Atraktívny doplnok (nie len) do detskej izby je výborný darček pre deti, ktoré majú tvorivého ducha a výtvarné nadanie.

Tento stojan na písacie potreby typu "urob si sám" je tiež maximálne ekologický - jeho pevná konštrukcia je zo zvyškového dreva, papierový poťah zase z trvalo udržateľného lesného hospodárstva.

Biely povrch stojanu môžete vyzdobiť a vyfarbiť celkom podľa seba - farbičkami, vodovými či olejovými farbami, fixkami, dokonca aj kriedou.

SKU 1171303
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4019435822787
Kód produktu 181.PP2278
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško