Stojan na perá Bicykel žltý

Praktický a štýlový stojan na perá, ceruzky a iné písacie potreby v dizajne klasického bicykla. Stojan vám pomôže mať na stole vždy prehľadný poriadok, zabráni ničeniu písacích potrieb a funguje aj ako vkusný doplnok na písací stôl.Originálny tip na darček pre chlapcov aj dievčatá v školskom veku.Materiál: MDF s digitálnou ... potlačouRozmery: 12 x 20 x 5 cm

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktický a štýlový stojan na perá, ceruzky a iné písacie potreby v dizajne klasického bicykla. Stojan vám pomôže mať na stole vždy prehľadný poriadok, zabráni ničeniu písacích potrieb a funguje aj ako vkusný doplnok na písací stôl.

Originálny tip na darček pre chlapcov aj dievčatá v školskom veku.

Materiál: MDF s digitálnou potlačou

Rozmery: 12 x 20 x 5 cm

SKU 1162394
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4019435834032
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško