Stegosaurus svietiaci v tme

Svietiaci dinosaurus pre všetkých malých paleontológov. Detailný model obľúbeného Stegosaura vznikol v spolupráci s talianskymi vedcami, je preto autentickou kópiou ozajstnej kostry dinosaura. Pozostáva z 15 dielikov a dokonale doplní vašu zbierku. Skvelý tip na darček pre chlapcov od 6 rokov.Materiál: plast (fosforeskuje v tme)Veľkosť: 5 x 19 x 22 cm ...

čítať viac čítať menej

11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Svietiaci dinosaurus pre všetkých malých paleontológov. Detailný model obľúbeného Stegosaura vznikol v spolupráci s talianskymi vedcami, je preto autentickou kópiou ozajstnej kostry dinosaura. Pozostáva z 15 dielikov a dokonale doplní vašu zbierku. Skvelý tip na darček pre chlapcov od 6 rokov.

Materiál: plast (fosforeskuje v tme)

Veľkosť: 5 x 19 x 22 cm

SKU 1170716
Značka Geoworld
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 8033576219875
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Geoworld
Ako to dopadne, keď hračky vyrába paleontológ? Taliansky vedec Stefano Piccini túžil prebudiť v deťoch vášeň k poznaniu a objavom. Pod značkou GEOWORLD vyrába zmenšeniny prehistorických živočíchov už 30 rokov. Pred pásovou výrobou dal prednosť filigránskej práci na vedecky presných kópiách, hračky dopĺňajú náučné brožúry a neraz si ich deti musia vyslobodiť zo zeme ako praví paleontológovia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško