Štebotajúci vtáčik na tlačenie

Drevené chodítko - roztomilý vtáčik na tlačenie, ktorý sa pri pohybe veselo rozšteboce. Ideálna hračka pre deti, ktoré práve robia svoje prvé krôčiky.  Chodítko pozostáva z robustnej a pohodlnej rukoväte a dreveného vtáčika na kolieskach so zvukovým efektom. Hračka stimuluje prirodzený záujem dieťatka o samostatný pohyb, ale aj jeho zmyslové vnemy ... a motorické schopnosti.  Rozmery: 14,8 x 9 x 56 cm

čítať viac čítať menej

20.92€

Bežná cena 22.99€

Dostupné ihneď

22.99€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevené chodítko - roztomilý vtáčik na tlačenie, ktorý sa pri pohybe veselo rozšteboce. Ideálna hračka pre deti, ktoré práve robia svoje prvé krôčiky. 

Chodítko pozostáva z robustnej a pohodlnej rukoväte a dreveného vtáčika na kolieskach so zvukovým efektom. Hračka stimuluje prirodzený záujem dieťatka o samostatný pohyb, ale aj jeho zmyslové vnemy a motorické schopnosti. 

Rozmery: 14,8 x 9 x 56 cm

SKU 1170325
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478016910
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško