Stavebnica Zvieratká z lesa

Drevená stavebnica so 16 dielikmi s ilustráciami lesných zvieratiek doplnená drevenou podložkou na triedenie a usporiadanie dielov. Rozmery: 22,3 x 22,3 x 2,3 cm Materiálové zloženie: trvalo udržateľné a odolné drevo, farby na vodnej báze a textilVhodné pre deti od 1 roka. Le Toy Van je anglická rodinná značka s ... bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

čítať viac čítať menej

29.95€

Momentálne nedostupné

29.95€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevená stavebnica so 16 dielikmi s ilustráciami lesných zvieratiek doplnená drevenou podložkou na triedenie a usporiadanie dielov.

Rozmery: 22,3 x 22,3 x 2,3 cm

Materiálové zloženie: trvalo udržateľné a odolné drevo, farby na vodnej báze a textil

Vhodné pre deti od 1 roka.

Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ohľaduplne k životnému prostrediu.

SKU 1174630
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5060023420020
Kód produktu 727.PL002
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško