Stavebnica vo vrecku

Robustné drevené kocky inšpirujú Vaše dieťa k dlhým hodinám hrania. Postavte veže v rôznych výškach a šírkach, skúste všetky kocky poskladať na seba alebo vedľa seba. Fantázii sa medze nekladú. Rozmer: 21 x 12 x 15,5 cm + vrecko na uskladnenieOdporúčaný vek: 1 rok a viac

16.37€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Robustné drevené kocky inšpirujú Vaše dieťa k dlhým hodinám hrania. Postavte veže v rôznych výškach a šírkach, skúste všetky kocky poskladať na seba alebo vedľa seba. Fantázii sa medze nekladú.

Rozmer: 21 x 12 x 15,5 cm + vrecko na uskladnenie

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1137400
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002562
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško