Stavebnica vo vrecku

Robustné drevené kocky inšpirujú vaše dieťa k dlhým hodinám hrania. Postavte veže v rôznych výškach a šírkach, skúste všetky kocky poskladať na seba alebo vedľa seba. Fantázii sa predsa medze nekladú. Výborné na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i ... logického vnímania, fantázie či predstavivosti. Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenieRozmery jednotlivých tvarov:kvádre = 6 x 2,5 cmobdĺžniky = 9 x 2,7 cmkocky = 3 x 3 cmtrojuholníky = 4 x 6 cmOdporúčaný vek: 1 rok a viac

čítať viac čítať menej

16.91€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Robustné drevené kocky inšpirujú vaše dieťa k dlhým hodinám hrania. Postavte veže v rôznych výškach a šírkach, skúste všetky kocky poskladať na seba alebo vedľa seba. Fantázii sa predsa medze nekladú. 

Výborné na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i logického vnímania, fantázie či predstavivosti. Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.

Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenie

Rozmery jednotlivých tvarov:
kvádre = 6 x 2,5 cm
obdĺžniky = 9 x 2,7 cm
kocky = 3 x 3 cm
trojuholníky = 4 x 6 cm

Odporúčaný vek: 1 rok a viac

SKU 1137400
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002562
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško