Stavebnica vo vrecku

Podporuje tréning jemnej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i logického vnímania, fantázie či predstavivosti. Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenieHmnotnosť: 0,47 kg

16.91€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Podporuje tréning jemnej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i logického vnímania, fantázie či predstavivosti.
Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.

Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenie

Hmnotnosť: 0,47 kg

SKU 1137400
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002562
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško