Stavebnica Sweet Colection Teddy 175 ks

Mnohými cenami ovenčená, unikátna stavebnica z Japonska, ktorá má neobmedzené možnosti v skladaní a teší sa veľkej popularite medzi priaznivcami skladačiek. Táto nadčasová stavebnica je zameraná na vizuálnu stimuláciu s 5 úrovňami náročnosti, ktorá upúta deti i dospelých od 5-99 rokov. Vďaka klikovému mechanizmu dieliky a modely LaQ pevne držia. ... Skladanie je možné v 2D a 3D podobe. Počas hrania s LaQ sa aktivujú obe hemisféry detského mozgu a tým má preukázateľne pozitívny vplyv na vývoj. Japonci mysleli na všestranný rozvoj dieťaťa od vnímania farieb a ich súlad, rozvoj estetického vnímania, cez koncentráciu podporenú „zacvaknutím“ dielikov do seba, až po kreativitu, prejavenie sa a predstavivosť. Práca s LaQ stimuluje detský intelekt, podporuje logické a matematické myslenie, pomáha deťom objavovať nové riešenia a v neposlednom rade cvičí jemnú detskú motoriku. Okrem toho pomáha aj pri poruchách koncentrácie, takže funguje ako vhodný terapeutický prostriedok. V neposlednom rade nabáda na spoločne strávené chvíle, pri ktorých zažije celá rodina zmysluplnú a hlavne tvorivú zábavu. Veľkým plusom je kompatibilita s ostatnými modelmi a k dispozícii je aj doplnková sada - hriadeľa a malých alebo veľkých kolies, pomocou ktorej vytvoríte pohyblivé modely alebo zaujímavé prevodové mechanizmy. Tento typ je svojím motívom určený prioritne pre dievčatá. Veľkosť balenia: 12 x 16 x 4 cm Odporúčaný vek: 5 rokov a viac Počet a farbu dielikov uvádzame v prehľadnej tabuľke.

čítať viac čítať menej

14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Mnohými cenami ovenčená, unikátna stavebnica z Japonska, ktorá má neobmedzené možnosti v skladaní a teší sa veľkej popularite medzi priaznivcami skladačiek. Táto nadčasová stavebnica je zameraná na vizuálnu stimuláciu s 5 úrovňami náročnosti, ktorá upúta deti i dospelých od 5-99 rokov.

Vďaka klikovému mechanizmu dieliky a modely LaQ pevne držia.

Skladanie je možné v 2D a 3D podobe.

Počas hrania s LaQ sa aktivujú obe hemisféry detského mozgu a tým má preukázateľne pozitívny vplyv na vývoj. Japonci mysleli na všestranný rozvoj dieťaťa od vnímania farieb a ich súlad, rozvoj estetického vnímania, cez koncentráciu podporenú „zacvaknutím“ dielikov do seba, až po kreativitu, prejavenie sa a predstavivosť. Práca s LaQ stimuluje detský intelekt, podporuje logické a matematické myslenie, pomáha deťom objavovať nové riešenia a v neposlednom rade cvičí jemnú detskú motoriku. Okrem toho pomáha aj pri poruchách koncentrácie, takže funguje ako vhodný terapeutický prostriedok. V neposlednom rade nabáda na spoločne strávené chvíle, pri ktorých zažije celá rodina zmysluplnú a hlavne tvorivú zábavu.

Veľkým plusom je kompatibilita s ostatnými modelmi a k dispozícii je aj doplnková sada - hriadeľa a malých alebo veľkých kolies, pomocou ktorej vytvoríte pohyblivé modely alebo zaujímavé prevodové mechanizmy.

Tento typ je svojím motívom určený prioritne pre dievčatá.

Veľkosť balenia: 12 x 16 x 4 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Počet a farbu dielikov uvádzame v prehľadnej tabuľke.

SKU 1170730
Značka LaQ
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4952907002853
Kód produktu 112.2853
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
LaQ
Sedem druhov stavebných kociek a nekonečné množstvo možností. Svetoznáme japonské stavebnice LAQ dokonale vystihujú tvrdenie, že v jednoduchosti je krása a odrážajú tak ducha tradičnej japonskej kultúry a architektúry. Deti sa naučia s minimálnym počtom dielikov vytvoriť úchvatné trojdimenzionálne objekty či stvorenia, pri ktorých naplno využijú svoju predstavivosť - lebo menej je väčšinou naozaj viac.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško