Stavebnica Pod vodou

Jedinečná drevená stavebnica vás pozýva objavovať úchvatné hlbiny podmorského sveta. Zvítajte sa s veselou chobotničkou a korytnačkou, prispôsobte svet pod hladinou svojim najfantastickejším predstavám.Skladačka Pod vodou je originálna a zábavná hra pre deti od 2 rokov. Veľké drevené dieliky uľahčia detským rúčkami manipuláciu. Hračka je vyrobená z dreva a farieb ... na vodnej báze - neobsahuje žiadne toxické látky.Stavebnica pochádza z dielne oceňovaného nemeckého výrobcu Hape, ktorý dbá na podnetnosť, ekologickosť aj trvácnosť svojich produktov. Skvelý tip na darček pre chlapcov aj dievčatá.Obsah: 48 kúskov

čítať viac čítať menej

23.49€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná drevená stavebnica vás pozýva objavovať úchvatné hlbiny podmorského sveta. Zvítajte sa s veselou chobotničkou a korytnačkou, prispôsobte svet pod hladinou svojim najfantastickejším predstavám.

Skladačka Pod vodou je originálna a zábavná hra pre deti od 2 rokov. Veľké drevené dieliky uľahčia detským rúčkami manipuláciu. Hračka je vyrobená z dreva a farieb na vodnej báze - neobsahuje žiadne toxické látky.

Stavebnica pochádza z dielne oceňovaného nemeckého výrobcu Hape, ktorý dbá na podnetnosť, ekologickosť aj trvácnosť svojich produktov. Skvelý tip na darček pre chlapcov aj dievčatá.

Obsah: 48 kúskov

SKU 1170971
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478009899
Kód produktu 38 0432
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško