Stavebnica Môj prvý Pastelle 30

Magnetické stavebnice značky Magformers, to je naozajstná škola hrou! A to tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Vymyslené a skonštruované sú tak, aby deťom pomáhali pochopiť priestorovú geometriu, počty, aj fyzikálne zákony. Okrem toho pomáhajú rozvíjať ich jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, ako aj fantáziu a predstavivosť. Využívajú sa celosvetovo ... ako účinné vzdelávacie pomôcky a sú ocenené množstvom cien.Stavebnice sú zhotovené z odolných a zdravotne nezávadných materiálov, takže sa o bezpečnosť svojich najmenších rozhodne báť nemusíte.Stavebnica "Môj prvý Pastelle 30" obsahuje až 30 nepriehľadných, pastelovo sfarbených dielikov - 18 štvorcov a 12 trojuholníkov. Majú zosilnené steny a sú odolnejšie tak proti oderom a mechanickému poškodeniu, ako aj voči vlhkosti.Veľmi kvalitne sú spracované aj priložené výukové materiály a návody.Rozmery balenia: 28 x 24 x 7,5 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka - 3 roky

čítať viac čítať menej

45.90€

Momentálne nedostupné

45.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetické stavebnice značky Magformers, to je naozajstná škola hrou! A to tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Vymyslené a skonštruované sú tak, aby deťom pomáhali pochopiť priestorovú geometriu, počty, aj fyzikálne zákony. Okrem toho pomáhajú rozvíjať ich jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov, ako aj fantáziu a predstavivosť. Využívajú sa celosvetovo ako účinné vzdelávacie pomôcky a sú ocenené množstvom cien.

Stavebnice sú zhotovené z odolných a zdravotne nezávadných materiálov, takže sa o bezpečnosť svojich najmenších rozhodne báť nemusíte.

Stavebnica "Môj prvý Pastelle 30" obsahuje až 30 nepriehľadných, pastelovo sfarbených dielikov - 18 štvorcov a 12 trojuholníkov. Majú zosilnené steny a sú odolnejšie tak proti oderom a mechanickému poškodeniu, ako aj voči vlhkosti.

Veľmi kvalitne sú spracované aj priložené výukové materiály a návody.

Rozmery balenia: 28 x 24 x 7,5 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka - 3 roky

Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 8809465532796
Kód produktu 254.702013
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou