Stavebnica Môj prvý Magformers 30

Magnetická stavebnica Magformers pre najmenších. Odolné ľahko prístupné návody určené pre malé deti na obojstranne potlačených kartičkách ponúkajú batoľatám aj rodičom nápady a inšpiráciu k stavaniu rôznych tvarov a štruktúr. Knížka s jednoduchými príkladmi motivuje deti spoznávať a precvičovať si farby a tvary. Magformers stimuluje súčasne ľavú aj pravú hemisféru, rozvíja kreativitu ... a predstavivosť a jemnú motoriku. Inovatívny dizajn, skvelá kvalita. 30 dielikov - 12 štvorcov a 18 trojuholníkov

čítať viac čítať menej

49.90€

Momentálne nedostupné

49.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Magnetická stavebnica Magformers pre najmenších. Odolné ľahko prístupné návody určené pre malé deti na obojstranne potlačených kartičkách ponúkajú batoľatám aj rodičom nápady a inšpiráciu k stavaniu rôznych tvarov a štruktúr. Knížka s jednoduchými príkladmi motivuje deti spoznávať a precvičovať si farby a tvary.

Magformers stimuluje súčasne ľavú aj pravú hemisféru, rozvíja kreativitu a predstavivosť a jemnú motoriku.

Inovatívny dizajn, skvelá kvalita.

30 dielikov - 12 štvorcov a 18 trojuholníkov

Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 730658631072
Upozornenia Obsahuje maé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou