Stavebnica Magicube Roboti 14 ks

S touto magnetickou stavebnicou zažije vaše dieťa veľa zábavy! Vďaka magnetickým kockám a magnetickým klipsám budé schopné vytvoriť niekoľko rôznych typov robotov.Obsahuje spolu 11 ks kociek.Odporúčaný vek: 3 roky a viac Upozornenie: Stavebnica obsahuje silné magnety. Sadu preto uchovávajte mimo dosah citlivých zariadení, ako sú napr. kreditné karty, počítače, magnetické ... médiá či zdravotnícke pomôcky (kardiostimulátory).

čítať viac čítať menej

44.90€

Dostupné ihneď

44.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S touto magnetickou stavebnicou zažije vaše dieťa veľa zábavy! Vďaka magnetickým kockám a magnetickým klipsám budé schopné vytvoriť niekoľko rôznych typov robotov.

Obsahuje spolu 11 ks kociek.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: Stavebnica obsahuje silné magnety. Sadu preto uchovávajte mimo dosah citlivých zariadení, ako sú napr. kreditné karty, počítače, magnetické médiá či zdravotnícke pomôcky (kardiostimulátory).

SKU 1172259
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 0871772001423
Kód produktu 104.142
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško