Stavebnica Magicube Povolania 3 ks

Originálna magnetická stavebnica v zložení 3 samostatných kociek (hlava, trup, nohy) je vhodná už pre našich najmenších! Funguje na princípe magnetizmu – vďaka špeciálnej vnútornej konštrukcii sa kocky navzájom priťahujú zo všetkých šiestich strán.Deti si pri hre s ňou trénujú svoj úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj ... trpezlivosť, sústredenosť, priestorové vnímanie a kreativitu. Okrem toho sa hravou formou zoznamujú s princípom magnetizmu a takisto rozvíjajú svoju slovnú zásobu o rozličné ľudské povolania (astronaut, policajný dôstojník, hasič, stavebný robotník, farmár, zdravotná sestra).Všetky magnetické stavebnice Geomag sú vzájomne kompatibilné.

čítať viac čítať menej

10.99€

Dostupné ihneď

10.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna magnetická stavebnica v zložení 3 samostatných kociek (hlava, trup, nohy) je vhodná už pre našich najmenších! Funguje na princípe magnetizmu – vďaka špeciálnej vnútornej konštrukcii sa kocky navzájom priťahujú zo všetkých šiestich strán.

Deti si pri hre s ňou trénujú svoj úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, priestorové vnímanie a kreativitu. Okrem toho sa hravou formou zoznamujú s princípom magnetizmu a takisto rozvíjajú svoju slovnú zásobu o rozličné ľudské povolania (astronaut, policajný dôstojník, hasič, stavebný robotník, farmár, zdravotná sestra).

Všetky magnetické stavebnice Geomag sú vzájomne kompatibilné.

SKU 1175373
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 871772001126
Kód produktu 104.112
Upozornenia Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípade prehltnutia či vdýchnutia vyhľadajte okamžite lekársku pomoc.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško