Stavebnica Magformers Neon 60

Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias! Set Neon obsahuje žiarivofarebné kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické 3D aj 2D geometrické štruktúry. Rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru.  Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, obsahuje 6 rôznych tvarov v jasných neónových farbách, mimoriadne atraktívna pre deti v predškolskom veku. ...  

čítať viac čítať menej

95.00€

Momentálne nedostupné

95.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias!

Set Neon obsahuje žiarivofarebné kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické 3D aj 2D geometrické štruktúry. Rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru. 

Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, obsahuje 6 rôznych tvarov v jasných neónových farbách, mimoriadne atraktívna pre deti v predškolskom veku.

 

Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8809134367629
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť vážne zranenia.
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou