Stavebnica Magformers Mestečko Nemocnica

Všetky stavebnice zo série Magformers Mestečko sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať vlastné obce a mestá, a to podľa svojej fantázie. Precvičia si tak nielen predstavivosť, vizuálne a priestorové vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a kreativitu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú detskú motoriku. Na výber majú 5 tématických sád ... - Nemocnicu, Trhovisko, Autobus, Cukráreň a Banku, ktoré sa dajú využiť samostatne, ale aj v kombinácii. Pomôcť však môžu aj akékoľvek iné dieliky Magformers stavebníc, s ktorými sú plne kompatibilné. Obsah balenia: 22 dielikov + obrázkový návod (8 štvorcov, 4 obdĺžniky, 9 ks plastového príslušenstva a 1 postavička lekárky)Sada obsahuje 12 magnetických tvarov a 9 funkčných doplnkov vrátane postavičky, z ktorých viete zostaviť rozličné architektonické riešenia Nemocnice. Pridaním ďalších dielikov Magformers získa vaša stavba na veľkosti a rôznorodosti. Výsledná stavba má formu poloodkrytého prierezu, kde sú z jednej strany zrejmé jej vonkajšie kontúry a z druhej interiérové riešenie, ktoré možno postupne obmieňať.Rozmery balenia: 20 x 16 x 9 cmHmotnosť balenia: 0,39 kg

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Všetky stavebnice zo série Magformers Mestečko sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať vlastné obce a mestá, a to podľa svojej fantázie. Precvičia si tak nielen predstavivosť, vizuálne a priestorové vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a kreativitu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú detskú motoriku. 

Na výber majú 5 tématických sád - Nemocnicu, Trhovisko, Autobus, Cukráreň a Banku, ktoré sa dajú využiť samostatne, ale aj v kombinácii. Pomôcť však môžu aj akékoľvek iné dieliky Magformers stavebníc, s ktorými sú plne kompatibilné. 

Obsah balenia: 22 dielikov + obrázkový návod (8 štvorcov, 4 obdĺžniky, 9 ks plastového príslušenstva a 1 postavička lekárky)

Sada obsahuje 12 magnetických tvarov a 9 funkčných doplnkov vrátane postavičky, z ktorých viete zostaviť rozličné architektonické riešenia Nemocnice. Pridaním ďalších dielikov Magformers získa vaša stavba na veľkosti a rôznorodosti. Výsledná stavba má formu poloodkrytého prierezu, kde sú z jednej strany zrejmé jej vonkajšie kontúry a z druhej interiérové riešenie, ktoré možno postupne obmieňať.

Rozmery balenia: 20 x 16 x 9 cm

Hmotnosť balenia: 0,39 kg

SKU 1175590
Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 730658170069
Kód produktu 254.717006
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti - magnety, nebezpečenstvo udusenia.. Prehltnutie magnetu može sposobiť závažné zdravotné komplikácie, v krajnom prípade aj smrť. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia magnetu, vyhľadajte okamžitú lekársk
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško