Stavebnica Magformers Mestečko Autobus

Všetky stavebnice zo série Magformers Mestečko sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať vlastné obce a mestá, a to podľa svojej fantázie. Precvičia si tak nielen predstavivosť, vizuálne a priestorové vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a kreativitu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú detskú motoriku. Na výber majú 5 tématických ... sád - Nemocnicu, Trhovisko, Autobus, Cukráreň a Banku, ktoré sa dajú využiť samostatne, ale aj v kombinácii. Pomôcť však môžu aj akékoľvek iné dieliky Magformers stavebníc, s ktorými sú plne kompatibilné. Obsah balenia: 16 dielikov + obrázkový návod (11 ks panelov s vodiacou drážkou pre autobus; 4 ks plastového príslušenstva, ktoré tvoria závoru a mostík a pojazdný autobus)Sada neobsahuje žiadne magnetické dieliky, iba panely, z ktorých možno zostaviť rôzne druhy dopravných komunikácií. Roztomilý autobus prechádza po mestečku dookola po zostavenej ceste a je opatrený vlastným pohonom. Na čelnej strane autobusu je dotykový spínač, ktorý pri nabehnutí do sklopnej "Stop-Go" závory zastaví. Akonáhle závoru nadvihnete, autobus pokračuje vo svojej okružnej jazde ďalej. Autobus je navádzaný výklopným ramenom s háčikom, ktorý udrží pri jazde požadovaný smer pozdĺž navádzacie drážky. Prepínač "free play" zasa umožňuje jazdu autobusu aj po rovných plochách mimo drážkové panely.Stavebnica vyžaduje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Rozmery balenia: 20 x 16 x 9 cmHmotnosť balenia: 0,4 kg

čítať viac čítať menej

32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Všetky stavebnice zo série Magformers Mestečko sú navrhnuté tak, aby si malí stavitelia mohli vybudovať vlastné obce a mestá, a to podľa svojej fantázie. Precvičia si tak nielen predstavivosť, vizuálne a priestorové vnímanie, sústredenosť, trpezlivosť a kreativitu, ale aj manuálnu zručnosť a jemnú detskú motoriku.

Na výber majú 5 tématických sád - Nemocnicu, Trhovisko, Autobus, Cukráreň a Banku, ktoré sa dajú využiť samostatne, ale aj v kombinácii. Pomôcť však môžu aj akékoľvek iné dieliky Magformers stavebníc, s ktorými sú plne kompatibilné. 

Obsah balenia: 16 dielikov + obrázkový návod (11 ks panelov s vodiacou drážkou pre autobus; 4 ks plastového príslušenstva, ktoré tvoria závoru a mostík a pojazdný autobus)

Sada neobsahuje žiadne magnetické dieliky, iba panely, z ktorých možno zostaviť rôzne druhy dopravných komunikácií. Roztomilý autobus prechádza po mestečku dookola po zostavenej ceste a je opatrený vlastným pohonom. Na čelnej strane autobusu je dotykový spínač, ktorý pri nabehnutí do sklopnej "Stop-Go" závory zastaví. Akonáhle závoru nadvihnete, autobus pokračuje vo svojej okružnej jazde ďalej. Autobus je navádzaný výklopným ramenom s háčikom, ktorý udrží pri jazde požadovaný smer pozdĺž navádzacie drážky. Prepínač "free play" zasa umožňuje jazdu autobusu aj po rovných plochách mimo drážkové panely.

Stavebnica vyžaduje 2 ks AAA batérií, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 20 x 16 x 9 cm

Hmotnosť balenia: 0,4 kg

SKU 1175592
Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 730658170106
Kód produktu 254.717010
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti - magnety, nebezpečenstvo udusenia.. Prehltnutie magnetu može sposobiť závažné zdravotné komplikácie, v krajnom prípade aj smrť. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia magnetu, vyhľadajte okamžitú lekársk
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško