Stavebnica Magformers Carnival 46

Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias! Tento set obsahuje pestré kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické kolotoče a atrakcie pre dve malé figúrky, ako aj 3D aj 2D geometrické štruktúry. Hra rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru.  Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, mimoriadne atraktívna pre deti v predškolskom ... veku.

čítať viac čítať menej

69.90€

Dostupné ihneď

69.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias! Tento set obsahuje pestré kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické kolotoče a atrakcie pre dve malé figúrky, ako aj 3D aj 2D geometrické štruktúry. Hra rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru.  Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, mimoriadne atraktívna pre deti v predškolskom veku.

SKU 1160043
Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 730658630747
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť vážne zranenia.
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško