Stavebnica Magformers 14

Stavebnica so 14 dielikmi. Základná výbava a koľko zábavy! Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias. Tento set obsahuje pestré kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické 3D aj 2D geometrické štruktúry a malé vozidlá s figúrkou. Hra rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru. Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, mimoriadne atraktívna ... pre deti v predškolskom veku.

čítať viac čítať menej

22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stavebnica so 14 dielikmi. Základná výbava a koľko zábavy!

Stavebnice Magformers sú považované za najkrajšie magnetické stavebnice všetkých čias. Tento set obsahuje pestré kúsky, z ktorých možno zložiť úžasné magnetické 3D aj 2D geometrické štruktúry a malé vozidlá s figúrkou. Hra rozvíja predstavivosť a kreativitu, stimuluje súčasne pravú aj ľavú hemisféru. Jednoduchá a zábavná vzdelávacia hračka, inovatívny dizajn, vynikajúca kvalita, mimoriadne atraktívna pre deti v predškolskom veku.

SKU 1151979
Značka Magformers
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 730658630693
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Prehltnutie magnetu môže spôsobiť ťažké zranenia.
Magformers
Magnetické stavebnice MAGFORMERS – to je skutočná škola hrou. Hračky pomáhajú deťom názorne pochopiť priestorovú geometriu, počty aj fyzikálne zákony, po celom svete sa používajú ako vzdelávacie pomôcky a získali už množstvo odborných aj zákazníckych ocenení. Firma zároveň neustále zdokonaľuje bezpečnosť a odolnosť svojich produktov, vyhýba sa BPA a iným toxickým látkam.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško