Stavebnica LaQ Wild animal Kingdom 1250ks

Stavebnica LaQ Stegosaurus pre tvorivú zábavu a vzdelávanie detí. Postupne poskladáte Stegosaura s pohyblivým chvostom. Hračka zahŕňa inštrukcie k postaveniu ďalších 6 dinosaurích modelov s použitím vymeniteľných dielov. StVitajte v divočine! Čaká tu na vás slon, žirafa, nosorožec, klokan, ba aj hrôzostrašný tiger! Nemusíte sa však báť - sú to ... všetko len precízne modely poskladané z originálnej skladačky LaQ.LaQ je celosvetový hit - jedinečná stavebnica z Japonska ovečená mnohými cenami za originalitu, dizajn aj podnetnosť. Hra s LaQ preukázateľne stimuluje mozgové centrá v pravej a ľavej hemisfére ich vzájomnou interakciou. Počas hry detský mozog pracuje s informáciami o tvaroch, farbách, ich správnej voľbe, uložení, cvičí sa jemná motorika, predstavivosť, logické a matematické myslenie aj tvorivosť. Jednotlivé dieliky sa do seba jednoducho zacvaknú a držia presne taký tvar, aký chcete výslednému modelu dať.Okrem samotnej stavebnice, každé balenie obsahuje aj návody a tipy na skladanie modelov.Obsah: 1250 dielikov rôznych tvarov a farieb, predlohy na poskladanie 26 modelov zvierat.Hra je vhodná pre deti od 5 rokov.Rozmery balenia: 320 x 240 x 80 mm

čítať viac čítať menej

82.90€

Dostupné ihneď

82.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stavebnica LaQ Stegosaurus pre tvorivú zábavu a vzdelávanie detí. Postupne poskladáte Stegosaura s pohyblivým chvostom. Hračka zahŕňa inštrukcie k postaveniu ďalších 6 dinosaurích modelov s použitím vymeniteľných dielov. StVitajte v divočine! Čaká tu na vás slon, žirafa, nosorožec, klokan, ba aj hrôzostrašný tiger! Nemusíte sa však báť - sú to všetko len precízne modely poskladané z originálnej skladačky LaQ.

LaQ je celosvetový hit - jedinečná stavebnica z Japonska ovečená mnohými cenami za originalitu, dizajn aj podnetnosť. Hra s LaQ preukázateľne stimuluje mozgové centrá v pravej a ľavej hemisfére ich vzájomnou interakciou. Počas hry detský mozog pracuje s informáciami o tvaroch, farbách, ich správnej voľbe, uložení, cvičí sa jemná motorika, predstavivosť, logické a matematické myslenie aj tvorivosť. Jednotlivé dieliky sa do seba jednoducho zacvaknú a držia presne taký tvar, aký chcete výslednému modelu dať.

Okrem samotnej stavebnice, každé balenie obsahuje aj návody a tipy na skladanie modelov.

Obsah: 1250 dielikov rôznych tvarov a farieb, predlohy na poskladanie 26 modelov zvierat.

Hra je vhodná pre deti od 5 rokov.

Rozmery balenia: 320 x 240 x 80 mm

SKU 1152034
Značka LaQ
Krajina pôvodu Japonsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4952907001351
Kód produktu 112
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
LaQ
Sedem druhov stavebných kociek a nekonečné množstvo možností. Svetoznáme japonské stavebnice LAQ dokonale vystihujú tvrdenie, že v jednoduchosti je krása a odrážajú tak ducha tradičnej japonskej kultúry a architektúry. Deti sa naučia s minimálnym počtom dielikov vytvoriť úchvatné trojdimenzionálne objekty či stvorenia, pri ktorých naplno využijú svoju predstavivosť - lebo menej je väčšinou naozaj viac.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško