SKU
1131246
Dostupnosť: Dostupné v predajni
Zostáva len 0

Stavebnica LaQ Autá Pretekári

Momentálne nedostupné
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Rezervovať na 3 dni

Mnohými cenami ovenčená, unikátna stavebnica z Japonska, ktorá má neobmedzené možnosti v skladaní a teší sa veľkej popularite medzi priaznivcami skladačiek. Táto nadčasová stavebnica je zameraná na vizuálnu stimuláciu s 5 úrovňami náročnosti, ktorá upúta deti i dospelých od 5-99 rokov.

Vďaka klikovému mechanizmu dieliky a modely LaQ pevne držia.

Skladanie je možné v 2D a 3D podobe.

Počas hrania s LaQ sa aktivujú obe hemisféry detského mozgu a tým má preukázateľne pozitívny vplyv na vývoj. Japonci mysleli na všestranný rozvoj dieťaťa od vnímania farieb a ich súlad, rozvoj estetického vnímania, cez koncentráciu podporenú „zacvaknutím“ dielikov do seba, až po kreativitu, prejavenie sa a predstavivosť. Práca s LaQ stimuluje detský intelekt, podporuje logické a matematické myslenie, pomáha deťom objavovať nové riešenia a v neposlednom rade cvičí jemnú detskú motoriku. Okrem toho pomáha aj pri poruchách koncentrácie, takže funguje ako vhodný terapeutický prostriedok. V neposlednom rade nabáda na spoločne strávené chvíle, pri ktorých zažije celá rodina zmysluplnú a hlavne tvorivú zábavu.

Veľkým plusom je kompatibilita s ostatnými modelmi a k dispozícii je aj doplnková sada - hriadeľa a malých alebo veľkých kolies, pomocou ktorej vytvoríte pohyblivé modely alebo zaujímavé prevodové mechanizmy.

Mix 201 ks dielikov.

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac