Stavebnica Jumbo 16 modelov

Kamión s nákladnou plošinou so žeriavom, lietadlo, traktor ... veľa rôznych modelov pozýva deti stavať si a hrať sa.Sada pre malých inžinierov, veľké ľahko uchopiteľné dieliky a návod na montáž napísaný špeciálne pre malé deti, zaručia rýchly stavebný úspech. Stavebnica rozvíja dôležité zručnosti, ako je koordinácia oko-ruka, rovnako ako hrubú ... a jemnú motoriku. Zo stavebnice je možné poskladať 16 rôznych modelov.Objavte a ľahko pochopte základné princípy v technológií s touto stavebnicou priamo pri hraní! Stavebnice Fischertechnik umožňujú praktické oboznámenie sa so základnými konštruktérskymi princípmi a funkciami rôznych strojov, stavieb a celkov. Nemecký stavebnicový systém je vyhotovený z odolných plastových dielov v kombinácii s kovovými dielmi a časťami z iných materiálov.

čítať viac čítať menej

54.90€

Dostupné ihneď

54.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kamión s nákladnou plošinou so žeriavom, lietadlo, traktor ... veľa rôznych modelov pozýva deti stavať si a hrať sa.

Sada pre malých inžinierov, veľké ľahko uchopiteľné dieliky a návod na montáž napísaný špeciálne pre malé deti, zaručia rýchly stavebný úspech. Stavebnica rozvíja dôležité zručnosti, ako je koordinácia oko-ruka, rovnako ako hrubú a jemnú motoriku. Zo stavebnice je možné poskladať 16 rôznych modelov.

Objavte a ľahko pochopte základné princípy v technológií s touto stavebnicou priamo pri hraní! Stavebnice Fischertechnik umožňujú praktické oboznámenie sa so základnými konštruktérskymi princípmi a funkciami rôznych strojov, stavieb a celkov. Nemecký stavebnicový systém je vyhotovený z odolných plastových dielov v kombinácii s kovovými dielmi a časťami z iných materiálov.

SKU 1138252
Značka Fischertechnik
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4048962111279
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško