Stavebnica Geomag KOR zelená 55 ks

Jedna z najoriginálnejších stavebníc na trhu - teraz aj v žiarivej zelenej farbe. Postavte si roztomilé stvorenia podľa priložených návodov, alebo sa pustite do konštrukcie podľa vlastnej fantázie.Stavebnicu Geomag KOR tvorí oceľové jadro a 26 magnetických prvkov, ktoré spoločne vytvárajú guľatý základ. Dotvorte stvorenie pomocou ďalších 26 dielikov tejto stavebnice ... a oživte ho pomocou roztomilých očiek.Švajčiarske stavebnice Geomag KOR sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i stopercentným súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie. Obsah: 55 dielikovOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

34.99€

Dostupné ihneď

34.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedna z najoriginálnejších stavebníc na trhu - teraz aj v žiarivej zelenej farbe. Postavte si roztomilé stvorenia podľa priložených návodov, alebo sa pustite do konštrukcie podľa vlastnej fantázie.

Stavebnicu Geomag KOR tvorí oceľové jadro a 26 magnetických prvkov, ktoré spoločne vytvárajú guľatý základ. Dotvorte stvorenie pomocou ďalších 26 dielikov tejto stavebnice a oživte ho pomocou roztomilých očiek.

Švajčiarske stavebnice Geomag KOR sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i stopercentným súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie.

Obsah: 55 dielikov

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

SKU 1162290
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 871772006725
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško