Stavebnica Geomag Glow 22 ks

Originálna magnetická stavebnica Geomag Glow s obsahom 22 kusov magnetických častí (8 dlhých fluorescenčných magnetických tyčiek v dĺžke 6 cm, 8 oceľových guličiek a 6 plastových výplní) je vhodná už pre našich najmenších a nabáda k zhotovovaniu rozličných objektov. Funguje na princípe magnetizmu a svieti v tme.Deti si pri hre ... s ňou trénujú svoj úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie a kreativitu. Okrem toho sa hravou formou zoznamujú s princípmi magnetizmu a konštrukcie.Všetky magnetické stavebnice Geomag sú vzájomne kompatibilné.

čítať viac čítať menej

14.99€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna magnetická stavebnica Geomag Glow s obsahom 22 kusov magnetických častí (8 dlhých fluorescenčných magnetických tyčiek v dĺžke 6 cm, 8 oceľových guličiek a 6 plastových výplní) je vhodná už pre našich najmenších a nabáda k zhotovovaniu rozličných objektov. Funguje na princípe magnetizmu a svieti v tme.

Deti si pri hre s ňou trénujú svoj úchop, jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie a kreativitu. Okrem toho sa hravou formou zoznamujú s princípmi magnetizmu a konštrukcie.

Všetky magnetické stavebnice Geomag sú vzájomne kompatibilné.

SKU 1175377
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 871772003342
Kód produktu 104.334
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško