Stavebnica Geomag Glow 104 ks

Že sa vraj po tme nedá hrať? Omyl, tá najlepšia zábava sa začína práve po zotmení! Jedinečná magnetická stavebnica Geomag Glow pozostáva z fluorescenčných dielikov, ktoré po tme krásne žiaria.  Švajčiarske stavebnice Geoma sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu ... aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i stopercentným súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie.  Obsah:  36 x magnetická tyčinka (6 cm)             28 x poniklovaná guľôčka             7 x päťuholník             13 x štvorec             20 x trojuholník Stavebnica Geomag Glow je hra pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

69.99€

Dostupné ihneď

69.99€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Že sa vraj po tme nedá hrať? Omyl, tá najlepšia zábava sa začína práve po zotmení! Jedinečná magnetická stavebnica Geomag Glow pozostáva z fluorescenčných dielikov, ktoré po tme krásne žiaria. 

Švajčiarske stavebnice Geoma sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i stopercentným súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie. 

Obsah:  36 x magnetická tyčinka (6 cm)

            28 x poniklovaná guľôčka

            7 x päťuholník

            13 x štvorec

            20 x trojuholník

Stavebnica Geomag Glow je hra pre deti od 3 rokov.

SKU 1162294
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 0871772003373
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško