Stavebnica Geomag Glitter 30 ks

Jedinečná magnetická stavebnica Geomag Glitter na prvý pohľad upúta krásne trblietavými stavebnými prvkami. Vytvorte pomocou magnetických tyčiek, guličiek a výplní najrôznejšie stavby a objekty. Jednotlivé stavebnice Geomag je možné vzájomne kombinovať - možnosti sú tak nekonečné!Švajčiarske stavebnice Geomag sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri ... hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie.Obsah: 30 dielikovRozmery: 21 x 16,5 x 4 cm

čítať viac čítať menej

17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná magnetická stavebnica Geomag Glitter na prvý pohľad upúta krásne trblietavými stavebnými prvkami. Vytvorte pomocou magnetických tyčiek, guličiek a výplní najrôznejšie stavby a objekty. Jednotlivé stavebnice Geomag je možné vzájomne kombinovať - možnosti sú tak nekonečné!

Švajčiarske stavebnice Geomag sú vynikajúce hračky pre chlapcov aj pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Pri hre cibria jemnú motoriku, fantáziu aj priestorovú predstavivosť, vyznačujú sa precíznym prevedením i súladom s prísnymi bezpečnostnými normami. Magnetické stavebnice, navyše, nie sú len zábavné hračky, ale tiež praktické didaktické pomôcky pre porozumenie základom fyziky a konštrukcie.

Obsah: 30 dielikov

Rozmery: 21 x 16,5 x 4 cm

SKU 1137332
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 871772005315
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško