Stavebnica Geomag Confetti 35 ks

Systém Geomag je založený na magnetických tyčinkách, nemagnetických poniklovaných guličkách o priemere 12,7 mm a plastových paneloch, ktoré spájate dohromady. Jednotlivé súčasti obsahujú veľmi silné magnety, ktoré dokážu vyvinúť dostatočnú silu, aby udržali pohromade aj veľké a zložité stavby.Stavebnice Geomag obľubujú tak deti, ako i dospelí. Pomáha im hravou formou prenikať do tajov magnetizmu, ... fyzikálnych zákonov, chemických štruktúr, geometrických tvarov či architektúry. Podporujú rozvoj kreativity, predstavivosti, podnecujú zvedavosť, rozvíjajú jemnú detskú motoriku, koordináciu oko-ruka, ale aj logické a praktické myslenie. Obľubujú ich preto aj v školách ako vynikajúcu učebnú pomôcku. Slúžia tiež ako vhodný prostriedok relaxácie, alebo ako vkusný doplnok na ozvláštnenie kancelárie či pracovne.Výroba prebieha s ohľadom na najprísnejšie medzinárodné kritéria kvality a bezpečnosti. Geomag má vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a svoju absolútnu zdravotnú nezávadnosť potvrdzuje mnohými európskymi či americkými atestami a certifikátmi. Pri jednotlivých súčastiach je povolená odchýlka iba v niekoľkých stotinách milimetrov - stavebnica je preto neskutočne presná.Stavebnica Geomag Confetti 35 je ideálnou štartovacou súpravou. Obsahuje 18 oceľových guličiek, 16 svietiacich oranžových, červených, zelených a modrých tyčiniek a jeden štvorcový podstavec. Rozmery: 24 x 19 x 5 cmOdporúčaný vek: 3 - 8 rokov

čítať viac čítať menej

24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Systém Geomag je založený na magnetických tyčinkách, nemagnetických poniklovaných guličkách o priemere 12,7 mm a plastových paneloch, ktoré spájate dohromady. Jednotlivé súčasti obsahujú veľmi silné magnety, ktoré dokážu vyvinúť dostatočnú silu, aby udržali pohromade aj veľké a zložité stavby.

Stavebnice Geomag obľubujú tak deti, ako i dospelí. Pomáha im hravou formou prenikať do tajov magnetizmu, fyzikálnych zákonov, chemických štruktúr, geometrických tvarov či architektúry. Podporujú rozvoj kreativity, predstavivosti, podnecujú zvedavosť, rozvíjajú jemnú detskú motoriku, koordináciu oko-ruka, ale aj logické a praktické myslenie. Obľubujú ich preto aj v školách ako vynikajúcu učebnú pomôcku. Slúžia tiež ako vhodný prostriedok relaxácie, alebo ako vkusný doplnok na ozvláštnenie kancelárie či pracovne.

Výroba prebieha s ohľadom na najprísnejšie medzinárodné kritéria kvality a bezpečnosti. Geomag má vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu a svoju absolútnu zdravotnú nezávadnosť potvrdzuje mnohými európskymi či americkými atestami a certifikátmi. Pri jednotlivých súčastiach je povolená odchýlka iba v niekoľkých stotinách milimetrov - stavebnica je preto neskutočne presná.

Stavebnica Geomag Confetti 35 je ideálnou štartovacou súpravou. Obsahuje 18 oceľových guličiek, 16 svietiacich oranžových, červených, zelených a modrých tyčiniek a jeden štvorcový podstavec.

Rozmery: 24 x 19 x 5 cm

Odporúčaný vek: 3 - 8 rokovSKU 1172941
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 0871772003519
Kód produktu 104.351
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti a guličky - hrozí nebezpečenstvoprehltnutia alebo vdýchnutia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško