Stavebnica Geomag Challenge 95 ks

Konštrukčná magnetická Stavebnica Geomag Challenge vás presvedčí, že fyzika a jej zákony nemusia byť vôbec nudné! Pripravte sa na napínavé a zaujímavé výzvy. Zostavte magnetické delo, potom ním zamierte na terč a vystreľte z neho. Kto bude v strieľaní najúspešnejší?Stavebnica Geomag Mechanics zabaví nielen deti, ale aj dospelých. Obsahuje až ... 95 dielov, ktoré sú zhotovené z kvalitných a odolných materiálov bezpečných pre deti.Rozmery balenia: 8,4 x 35,5 x 49 cm

čítať viac čítať menej

24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Konštrukčná magnetická Stavebnica Geomag Challenge vás presvedčí, že fyzika a jej zákony nemusia byť vôbec nudné! Pripravte sa na napínavé a zaujímavé výzvy. Zostavte magnetické delo, potom ním zamierte na terč a vystreľte z neho. Kto bude v strieľaní najúspešnejší?

Stavebnica Geomag Mechanics zabaví nielen deti, ale aj dospelých. Obsahuje až 95 dielov, ktoré sú zhotovené z kvalitných a odolných materiálov bezpečných pre deti.

Rozmery balenia: 8,4 x 35,5 x 49 cm

SKU 1175400
Značka Geomag
Krajina pôvodu Švajčiarsko
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 0871772007715
Kód produktu 104.771
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické časti. Magnety sa v ľudskom tele priťahujú navzájom alebo ku kovovému predmetu a môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenie. V prípa
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško