Stavebnica Color joy 21ks

Drevená stavebnica Color joy - to je nekonečné množstvo variácií z 21 inšpiratívnych dielikov rozmanitých tvarov a pestrých farieb.Výborná prvá stavebnica pre najmenších, z ktorej možno postaviť rozprávkové hrady, nedobytné pevnosti, útulné domčeky a mnoho iných stavieb. Stimuluje zmyslové vnemy, cibrí jemnú motoriku, prebúdza kreativitu a fantáziu. Súčasťou stavebnice je aj ... zábavný prvok v podobe milého zvončeka. Stavebnice Haba sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov a netoxických farieb.Stavebnica Color joy je vhodná pre deti od 12 mesiacov.  

čítať viac čítať menej

35.79€

Bežná cena 36.90€

Dostupné ihneď

36.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevená stavebnica Color joy - to je nekonečné množstvo variácií z 21 inšpiratívnych dielikov rozmanitých tvarov a pestrých farieb.

Výborná prvá stavebnica pre najmenších, z ktorej možno postaviť rozprávkové hrady, nedobytné pevnosti, útulné domčeky a mnoho iných stavieb. Stimuluje zmyslové vnemy, cibrí jemnú motoriku, prebúdza kreativitu a fantáziu. Súčasťou stavebnice je aj zábavný prvok v podobe milého zvončeka.

Stavebnice Haba sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov a netoxických farieb.

Stavebnica Color joy je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

 

SKU 1162191
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168220772
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško