Stánok Shop & Café

Aj takto môže vyzerať "učenie sa hrou"! Nadčasový a ručne vyrábaný obojstranný stánok na kolieskach v tradičnom retro štýle, ktorý spolu s ďalším vybavením od značky Le Toy Van (kompatibilita s radou výrobkou Honeybake) poslúži ako pojazdná predajňa, alebo kaviareň. Bude lákať nielen svojím atraktívnym dizajnom, ale deti podnieti aj ... k zvedavosti a ďalšiemu skúmaniu.Podporte u nich jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie,  fantáziu či predstavivosť. Drevený stánok bude tiež ideálny pri hraní rolí a rozvoji ich sociálnych a praktických zručností, ako aj slovnej zásoby.Súčasťou je aj zvonček a drevená tabuľka na kriedové oznamy pre zákazníkov.Materiálové zloženie: trvalo udržateľný a odolný kaučukovník, farby na vodnej báze, textil, kov, guma, papierStánok je zhotovený a opracovaný s ohľadom na maximálnu bezpečnosť detí. Kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu a presun z miesta na miesto a zabudované stabilizátory zabraňujú jeho neželanému prevráteniu a poraneniu detí.Produkt je víťazom The Right Star Award za r. 2017, Junior Design Award v kategórii "Najlepší dizajn hračiek pre deti od 3 do 5 rokov (3. miesto) a je tiež odporúčaný expertmi v kategórii "Good Toy Guide".Rozmery stánku: 90 x 36 x 122 cm 

čítať viac čítať menej

149.95€

Dostupné ihneď

149.95€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Aj takto môže vyzerať "učenie sa hrou"! Nadčasový a ručne vyrábaný obojstranný stánok na kolieskach v tradičnom retro štýle, ktorý spolu s ďalším vybavením od značky Le Toy Van (kompatibilita s radou výrobkou Honeybake) poslúži ako pojazdná predajňa, alebo kaviareň. Bude lákať nielen svojím atraktívnym dizajnom, ale deti podnieti aj k zvedavosti a ďalšiemu skúmaniu.

Podporte u nich jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov, ale aj vizuálne a priestorové vnímanie,  fantáziu či predstavivosť. Drevený stánok bude tiež ideálny pri hraní rolí a rozvoji ich sociálnych a praktických zručností, ako aj slovnej zásoby.

Súčasťou je aj zvonček a drevená tabuľka na kriedové oznamy pre zákazníkov.

Materiálové zloženie: trvalo udržateľný a odolný kaučukovník, farby na vodnej báze, textil, kov, guma, papier

Stánok je zhotovený a opracovaný s ohľadom na maximálnu bezpečnosť detí. Kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu a presun z miesta na miesto a zabudované stabilizátory zabraňujú jeho neželanému prevráteniu a poraneniu detí.

Produkt je víťazom The Right Star Award za r. 2017, Junior Design Award v kategórii "Najlepší dizajn hračiek pre deti od 3 do 5 rokov (3. miesto) a je tiež odporúčaný expertmi v kategórii "Good Toy Guide".

Rozmery stánku: 90 x 36 x 122 cm 

SKU 1174652
Značka Le Toy Van
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5060023413176
Kód produktu 727.TV317
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Držte mimo dosahu ohňa. Obal uchovajte pre ďalšie využitie.
Le Toy Van
Le Toy Van je hračkárska spoločnosť ocenená hneď niekoľkými cenami. Špecializuje sa na vysoko kvalitné, bezpečné a krásne maľované drevné hračky. Vznikla v roku 1995 v Surrey v Anglicku, v súčasnosti má zastúpenie asi v 50 krajinách sveta. Zakladateľmi sú Georges Le Van a jeho syn Steven. V spoločnosti vychádzajú z toho, že každé dieťa má síce drobné rúčky, no veľkú predstavivosť a fantáziu. Hračky značky Le Toy Van sú vyrábané eticky, zakladajú si na udržateľnosti, kvalite, bezpečnosti a certifikovanej výrobe. Spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné a kvalitatívne normy, pričom sú vyvíjané vysoko skúseným kreatívnym a inovatívnym tímom pracovníkov. Využívajú len prírodné materiály bezpečné pre deti.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško