Stánok na zmrzlinu

Kto by nemal rád zmrzlinu? Tento parádny zmrzlinový stánok je zárukou dlhých hodín zábavy pre všetkých milovníkov tejto mrazivej pochúťky. Obsahuje sklopný bočný stolík, rukoväť a kolieska pre ľahkú prenosnosť, reklamnú tabuľu, veselú modrobielu markízu a stojan na zmrzlinu. Podnecuje obchodného ducha, hranie rolí, fantáziu a rozprávanie príbehov.Netoxické povrchové úpravy a ... materiály vhodné pre deti.

čítať viac čítať menej

74.95€

Bežná cena 149.90€

Momentálne nedostupné

149.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by nemal rád zmrzlinu? Tento parádny zmrzlinový stánok je zárukou dlhých hodín zábavy pre všetkých milovníkov tejto mrazivej pochúťky.
 
Obsahuje sklopný bočný stolík, rukoväť a kolieska pre ľahkú prenosnosť, reklamnú tabuľu, veselú modrobielu markízu a stojan na zmrzlinu.

Podnecuje obchodného ducha, hranie rolí, fantáziu a rozprávanie príbehov.

Netoxické povrchové úpravy a materiály vhodné pre deti.

SKU 1173196
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478012813
Kód produktu 38.3139
Upozornenia Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky re
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško