Spoločenská hra V záhrade

V našej rozprávkovej záhrade sa na jar sejú semienka, aby sme sa na jeseň mohli kochať krásnymi vysokými stromami. Na pomoc preto budeme potrebovať práve vás, malí záhradníci, aby ste nám s tým prišli pomôcť. Semená, sadenice a stromy na svoj rast potrebujú veľa slnečného žiarenia a pravidelné zavlažovanie. Zároveň ... treba dať pozor na to, aby mali vždy dostatok vody a aby bolo všetko vysadené skôr, než sa slnko ukryje za tmavými mrakmi. Vzrušujúca taktická hra pre deti i dospelých sa dá hrať v kooperatívnej verzii, kedy sa o záhradku budete starať spoločnými silami, ale zvoliť si môžete aj konkurenčnú verziu, pri ktorej bude každý záhradník súťažiť sám za seba a proti ostatným. Hra je určená pre 4 hráčov od 5 rokov.

čítať viac čítať menej

36.90€

Momentálne nedostupné

36.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

V našej rozprávkovej záhrade sa na jar sejú semienka, aby sme sa na jeseň mohli kochať krásnymi vysokými stromami. Na pomoc preto budeme potrebovať práve vás, malí záhradníci, aby ste nám s tým prišli pomôcť. Semená, sadenice a stromy na svoj rast potrebujú veľa slnečného žiarenia a pravidelné zavlažovanie. Zároveň treba dať pozor na to, aby mali vždy dostatok vody a aby bolo všetko vysadené skôr, než sa slnko ukryje za tmavými mrakmi.

Vzrušujúca taktická hra pre deti i dospelých sa dá hrať v kooperatívnej verzii, kedy sa o záhradku budete starať spoločnými silami, ale zvoliť si môžete aj konkurenčnú verziu, pri ktorej bude každý záhradník súťažiť sám za seba a proti ostatným.

Hra je určená pre 4 hráčov od 5 rokov.

SKU 1175133
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5999559660900
Kód produktu 702.0026
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško