Spoločenská hra Sklenený dom

Predstavte si Krajinu nočných víl, v ktorej nikdy nesvieti slnko, preto všetky rastlinky dokážu vyrásť iba v skleníku, a to za pomoci drobných svetlušiek a svetla, ktoré vyžarujú. Žije tu však aj zlomyseľný kocúr Zelený Smieško, ktorý ich veľmi rád naháňa po lúke a rast kvietkov tak ohrozuje. Podarí sa ... nočným vílam zmätené svetlušky ochrániť a preniesť ich vo svojich lampášikoch späť do bezpečia v skleníku? Typ hry: kooperatívna Počet hráčov: 2-4 Dĺžka trvania hry: 15 min Obsah hry: 1 herný plán, 1 otočné koleso, 4 nočné víly, 4 lampášiky, 1 Zelený Smieško, 1 skleník, 12 svetlušiek Rozmery balenia: 21 x 21 cm

čítať viac čítať menej

36.00€

Momentálne nedostupné

36.00€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Predstavte si Krajinu nočných víl, v ktorej nikdy nesvieti slnko, preto všetky rastlinky dokážu vyrásť iba v skleníku, a to za pomoci drobných svetlušiek a svetla, ktoré vyžarujú. Žije tu však aj zlomyseľný kocúr Zelený Smieško, ktorý ich veľmi rád naháňa po lúke a rast kvietkov tak ohrozuje. Podarí sa nočným vílam zmätené svetlušky ochrániť a preniesť ich vo svojich lampášikoch späť do bezpečia v skleníku?

Typ hry: kooperatívna

Počet hráčov: 2-4

Dĺžka trvania hry: 15 min

Obsah hry: 1 herný plán, 1 otočné koleso, 4 nočné víly, 4 lampášiky, 1 Zelený Smieško, 1 skleník, 12 svetlušiek

Rozmery balenia: 21 x 21 cm

SKU 1175317
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5999559660917
Kód produktu 702.0028
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško