SKU
1173437
Dostupnosť: SKLADOM

Spoločenská hra Rytierska výzva

14,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Originálna spoločenská hra pre všetky deti s udatným srdcom a zmyslom pre dobrodružstvo!

Vstúpte do sveta legiend plného drakov a iných mýtických netvorov. Stali ste sa panošmi rytiera „Petra Polepetka“, ktorý horúčkovito pobieha hore-dole po kráľovstve hľadajúc vlastného koňa. Zo všetkého najradšej by ste ale sami boli rytiermi! Najskôr však musíte zvládnuť niekoľko kráľovských úloh a dokázať, že máte dobrú intuíciu. Vašim poslaním bude vyhľadávať obrov, drakov, čarodejnice a ďalšie nebezpečenstvá!

Táto rytierska hra je vhodná pre deti od 5 rokov.

Hrať sa dá na viacero spôsobov - samostatne alebo v skupine až 4 hráčov. Pozostáva z 36 trojuholníkových dlaždičiek, 18 nebezpečných rytierskych úloh na kartičkách, postavičky kráľa a inštrukcií.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba