Spoločenská hra Rieka

V dlhej a zdanlivo pokojnej rieke sa ukrýva množstvo neznámych tvorov. Aby ich prieskumníci mohli objaviť, budú potrebovať veľa šťastia a potrebné vybavenie. A jednoduché to veru nebude! Víťazom hry sa stáva hráč, ktorému sa do konca expedície podarí za svoje objavy nazbierať čo najviac bodov. Zábavná a napínavá hra ... s prekvapivými objavmi z dielne maďarskej značky Marbushka je určená pre 2-4 hráčov od 6 rokov.

čítať viac čítať menej

38.90€

Dostupné ihneď

38.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

V dlhej a zdanlivo pokojnej rieke sa ukrýva množstvo neznámych tvorov. Aby ich prieskumníci mohli objaviť, budú potrebovať veľa šťastia a potrebné vybavenie. A jednoduché to veru nebude! Víťazom hry sa stáva hráč, ktorému sa do konca expedície podarí za svoje objavy nazbierať čo najviac bodov.

Zábavná a napínavá hra s prekvapivými objavmi z dielne maďarskej značky Marbushka je určená pre 2-4 hráčov od 6 rokov.


SKU 1175134
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 5999559660924
Kód produktu 702.0027
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško