Spoločenská hra Poznáš Európu?

Náučno-vedomostná spoločenská hra „Poznáš Európu“ je vhodná pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí radi poznávajú a objavujú.Hra je ideálna pre cestovateľov, geografov aj tých, ktorí sa k putovaniu po svete chcú inšpirovať. Každá aktivita pozostáva z 2 hracích polí s rôznou náročnosťou, s viac ako 800 otázkami a fotohádankami. Každou správnou odpoveďou ... sa dostanete bližšie k cieľu. Víťazom hry sa stane ten hráč, ktorý najrýchlejšie prejde po trase hlavného plánu.Spoločenská hra „Poznáš Európu“ obsahuje:- 2 hracie plány - pre hráčov od 7 do 12 rokov, pre hráčov nad 12 rokov- kartičky s otázkami a fotohádankami z 3 alebo 4 oblastí týkajúcich sa EurópyBalenie s rozmermi 22 x 22 x 5 cmCieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať európske štáty, jej prírodu, históriu, kultúru a umenie.

čítať viac čítať menej

25.95€

Dostupné ihneď

25.95€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Náučno-vedomostná spoločenská hra „Poznáš Európu“ je vhodná pre všetky zvedavé deti a dospelých, ktorí radi poznávajú a objavujú.

Hra je ideálna pre cestovateľov, geografov aj tých, ktorí sa k putovaniu po svete chcú inšpirovať. Každá aktivita pozostáva z 2 hracích polí s rôznou náročnosťou, s viac ako 800 otázkami a fotohádankami. Každou správnou odpoveďou sa dostanete bližšie k cieľu. Víťazom hry sa stane ten hráč, ktorý najrýchlejšie prejde po trase hlavného plánu.

Spoločenská hra „Poznáš Európu“ obsahuje:
- 2 hracie plány - pre hráčov od 7 do 12 rokov, pre hráčov nad 12 rokov
- kartičky s otázkami a fotohádankami z 3 alebo 4 oblastí týkajúcich sa Európy

Balenie s rozmermi 22 x 22 x 5 cm

Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať európske štáty, jej prírodu, históriu, kultúru a umenie.

SKU 1172041
EAN 8588005862516
Kód produktu 720 2516
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško