Spoločenská hra Kabayo

Detská spoločenská hra zameraná na rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, koncentrácie, logického myslenia, počtov, ale aj tréning pamäte. Prináša im tiež kopu zábavy a učí ich rozoznávať rozličné konské plemená.Obsah balenia: hracia doska, postavička Mia, kocka, 24 ks štvorcových a ... 8 ks osemuholníkových kartičiek s rôznymi plemenami koní, 13 ks kartičiek s podkovami a pravidlá.Materiálové zloženie: pevný a odolný kartón, drevoPočet hráčov: 2-4Dĺžka trvania hry: 15 minHra sa dá využiť aj na spôsob pexesa. V tomto prípade sa hrá iba so štvorcovými a osemuholníkovými kartičkami, medzi ktorými deti hľadajú čo najviac rovnakých párov koní.

čítať viac čítať menej

19.95€

Dostupné ihneď

19.95€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská spoločenská hra zameraná na rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, koncentrácie, logického myslenia, počtov, ale aj tréning pamäte. Prináša im tiež kopu zábavy a učí ich rozoznávať rozličné konské plemená.

Obsah balenia: hracia doska, postavička Mia, kocka, 24 ks štvorcových a 8 ks osemuholníkových kartičiek s rôznymi plemenami koní, 13 ks kartičiek s podkovami a pravidlá.

Materiálové zloženie: pevný a odolný kartón, drevo

Počet hráčov: 2-4

Dĺžka trvania hry: 15 min

Hra sa dá využiť aj na spôsob pexesa. V tomto prípade sa hrá iba so štvorcovými a osemuholníkovými kartičkami, medzi ktorými deti hľadajú čo najviac rovnakých párov koní.
SKU 1175618
Značka Beleduc
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4014888228506
Kód produktu 268.22850
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Beleduc
„Veríme, že deti sa nehrajú aby sa učili, ale učia sa, pretože sa hrajú." Toto je hlavná myšlienka nemeckej firmy Beleduc, ktorá vyrába hračky a pomôcky zamerané na podporu učenia formou hry. Hračky Beleduc pomáhajú rozvíjať množstvo schopností, ktoré dieťa získava predovšetkým vo veku 2 až 7 rokov. Viaceré vzdelávacie hračky, ktoré vám prinášame, spĺňajú kritériá Montessori pedagogiky, sú vhodné pre škôlky aj školy, ale aj na bežnú hru doma.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško