Spoločenská hra Kabayo

Detská spoločenská hra zameraná na rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, koncentrácie, logického myslenia, počtov, ale aj tréning pamäte. Prináša im tiež kopu zábavy a učí ich rozoznávať rozličné konské plemená.Obsah balenia: hracia doska, postavička Mia, kocka, 24 ks štvorcových a ... 8 ks osemuholníkových kartičiek s rôznymi plemenami koní, 13 ks kartičiek s podkovami a pravidlá.Materiálové zloženie: pevný a odolný kartón, drevoPočet hráčov: 2-4Dĺžka trvania hry: 15 minHra sa dá využiť aj na spôsob pexesa. V tomto prípade sa hrá iba so štvorcovými a osemuholníkovými kartičkami, medzi ktorými deti hľadajú čo najviac rovnakých párov koní.

čítať viac čítať menej

19.95€

Dostupné ihneď

19.95€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská spoločenská hra zameraná na rozvoj jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, koncentrácie, logického myslenia, počtov, ale aj tréning pamäte. Prináša im tiež kopu zábavy a učí ich rozoznávať rozličné konské plemená.

Obsah balenia: hracia doska, postavička Mia, kocka, 24 ks štvorcových a 8 ks osemuholníkových kartičiek s rôznymi plemenami koní, 13 ks kartičiek s podkovami a pravidlá.

Materiálové zloženie: pevný a odolný kartón, drevo

Počet hráčov: 2-4

Dĺžka trvania hry: 15 min

Hra sa dá využiť aj na spôsob pexesa. V tomto prípade sa hrá iba so štvorcovými a osemuholníkovými kartičkami, medzi ktorými deti hľadajú čo najviac rovnakých párov koní.
SKU 1175618
Značka Beleduc
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4014888228506
Kód produktu 268.22850
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško