Spinkáčik textilná dekorácia Jednorožec

Rozkošný textilný kamarát je tu vždy, keď potrebuje dieťatko pomojkať a pritúliť. Originálny mojkáčik do postele funguje zároveň ako hračka aj ako dekorácia. S antialergickou výplňou a bavlneným povrchom je tento maznáčik skvelý darček už pe najmenšie deti. Materiálové zloženie: bavlna, polyesterové rúnoVeľkosť: cca 40 cmHračka je vyrobená na Slovensku a ... má niekoľko vizuálnych prevedení (biely jednorožec sa líši použitou látkou na nožičkách, uškách a v detailoch produktu, čierny jednorožec podobne. Ten však ako jediný nie je súčasťou fotogalérie).Upozornenie: Zákazník si vie zvoliť iba základnú farbu jednorožca (bielu/čiernu), ohľadom detailov produktu je náš výber náhodný a súvisí s aktuálnou skladovou dostupnosťou. Váš výber prosím pripíšte do poznámky v objednávke.

čítať viac čítať menej

33.00€

Dostupné ihneď

33.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozkošný textilný kamarát je tu vždy, keď potrebuje dieťatko pomojkať a pritúliť. Originálny mojkáčik do postele funguje zároveň ako hračka aj ako dekorácia. S antialergickou výplňou a bavlneným povrchom je tento maznáčik skvelý darček už pe najmenšie deti. 

Materiálové zloženie: bavlna, polyesterové rúno

Veľkosť: cca 40 cm

Hračka je vyrobená na Slovensku a má niekoľko vizuálnych prevedení (biely jednorožec sa líši použitou látkou na nožičkách, uškách a v detailoch produktu, čierny jednorožec podobne. Ten však ako jediný nie je súčasťou fotogalérie).

Upozornenie: Zákazník si vie zvoliť iba základnú farbu jednorožca (bielu/čiernu), ohľadom detailov produktu je náš výber náhodný a súvisí s aktuálnou skladovou dostupnosťou. Váš výber prosím pripíšte do poznámky v objednávke.

SKU 1162568
Značka LOVE COLORS
Krajina pôvodu Slovensko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 2100000005550
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško