Solárna energia 14 modelov v 1

Interaktívny vedecký set pre deti k zostrojeniu až 14 plne funkčných solárnych modelov.Každá z úloh zaberie najviac hodinku, no zaručene zabaví, zaujme, potrénuje jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale najmä pozornosť, sústredenosť, trpezlivosť, priestorové, logické a imaginárne myslenie.Obsah balenia: 180 dielikov a ilustrovaný návodSet nevyžaduje žiadne ... batérie, funguje skutočne len na solárny pohon.Rozmery balenia: 30 x 7,50 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Interaktívny vedecký set pre deti k zostrojeniu až 14 plne funkčných solárnych modelov.

Každá z úloh zaberie najviac hodinku, no zaručene zabaví, zaujme, potrénuje jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale najmä pozornosť, sústredenosť, trpezlivosť, priestorové, logické a imaginárne myslenie.

Obsah balenia: 180 dielikov a ilustrovaný návod

Set nevyžaduje žiadne batérie, funguje skutočne len na solárny pohon.

Rozmery balenia: 30 x 7,50 x 30 cm

SKU 1171595
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101529
Kód produktu 253 7503
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško