Snehová guľa hudobná Myška

Roztomilá hudobná snehová guľa je ideálnym darčekom a zároveň krásnou dekoráciou detskej izby vášho dieťaťa. Pastelové farby a snový dizajn prenesú vašich najmenších do rozprávkového a bezpečného sveta, do ríše fantázie, či snov. Materiálové zloženie: plast, živica, destilovaná voda (v prípade potreby utrieť zvrchu vlhkou handričkou)Výška a priemer: 15 cm ... / 10 cmOdporúčaný vek: od narodenia (ako hračka: od 3 rokov)

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá hudobná snehová guľa je ideálnym darčekom a zároveň krásnou dekoráciou detskej izby vášho dieťaťa. Pastelové farby a snový dizajn prenesú vašich najmenších do rozprávkového a bezpečného sveta, do ríše fantázie, či snov.

Materiálové zloženie: plast, živica, destilovaná voda (v prípade potreby utrieť zvrchu vlhkou handričkou)

Výška a priemer: 15 cm / 10 cm

Odporúčaný vek: od narodenia (ako hračka: od 3 rokov)

SKU 1172075
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575676425114
Kód produktu 32.664241
Upozornenia Tovar je určený na dekoráciu. Držte mimo dosahu detí.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško