Sloník na kolieskach

Sloník na kolieskach v minimalistickom dizajne, z dielne americkej značky Green Toys, v jemných pastelových farbách bledo sivej a fialovej, je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Zhotovený je s praktickým úchopom na chrbte slona, ktorý dieťaťu uľahčuje manipuláciu s ním.Hra a kontakt s takýmto typom hračky podporuje ... jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu či predstavivosť pri spoločných hrách.Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast vhodný do umývačky riadu (bez obsahu BPA, ftalátov, PVC či syntetických náterov)Rozmery: 15,5 x 8,9 x 5,7 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viacSpoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad na výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

čítať viac čítať menej

15.90€

Momentálne nedostupné

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sloník na kolieskach v minimalistickom dizajne, z dielne americkej značky Green Toys, v jemných pastelových farbách bledo sivej a fialovej, je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Zhotovený je s praktickým úchopom na chrbte slona, ktorý dieťaťu uľahčuje manipuláciu s ním.

Hra a kontakt s takýmto typom hračky podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu či predstavivosť pri spoločných hrách.

Materiálové zloženie: 100 % recyklovaný plast vhodný do umývačky riadu (bez obsahu BPA, ftalátov, PVC či syntetických náterov)

Rozmery: 15,5 x 8,9 x 5,7 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

Spoločnosť Green Toys vyrába svoje hračky iba v USA, aby mala dohľad na výrobou. Všetky hračky produkuje z recyklovaných fliaš od mlieka a balí ich do 100 % čistých, ekologických obalov farbených sójovými atramentmi.

SKU 1171482
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 816409010669
Kód produktu 171.66074
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško