Slon Pablo 54cm

Láskavý slon Pablo cestuje naprieč Amerikou. Vždy má so sebou bejzbalovú čapicu a foťák. A je to štramák! Pozrite sa, aký je štýlový. Vhodný ako hračka a krásna dekorácia do detskej izby.Je mäkkučký, príjemný na dotyk a ideálny na hranie aj k večernému zaspávaniu. Hra so slníkom pomáha u detí ... rozvíjať jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách. Rovnako však hmatové a vizuálne vnímanie. Sloník na výšku meria: 54 cmMateriálové zloženie: bavlna, polyester

čítať viac čítať menej

43.65€

Bežná cena 45.00€

Dostupné ihneď

45.00€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Láskavý slon Pablo cestuje naprieč Amerikou. Vždy má so sebou bejzbalovú čapicu a foťák. A je to štramák! Pozrite sa, aký je štýlový. Vhodný ako hračka a krásna dekorácia do detskej izby.

Je mäkkučký, príjemný na dotyk a ideálny na hranie aj k večernému zaspávaniu. Hra so slníkom pomáha u detí rozvíjať jemnú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách. Rovnako však hmatové a vizuálne vnímanie.

Sloník na výšku meria: 54 cm

Materiálové zloženie: bavlna, polyester

SKU 1175670
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676427569
Kód produktu 32.642756
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško